Watsu – živá voda

Díky dlouhému odloučení od vody, od Watsu, od toho, co jsem objevila jako svoje poslání a mimořádný dar.. Otevřela se příležitost se vrátit a pochopit, jak velkou sílu má voda, láskyplný dotek, dech a otevřené srdce. Vnímám a cítím ještě víc, jaké zázraky se ve vodě odehrávají, když se tělo, duše a srdce naladí na živou vodu kolem i uvnitř těla. Vše se raduje, jásá a těší se ze znovuoživení a naladění na vlnu a proud života.

Už žádné okolkování, není prostor obcházet kolem. Jsem tak vděčná, že tu jste. Odhalím vám víc, jak vodu vnímám, co všechno přináší a s lehkostí odnáší.

Hluboké uvolnění, svobodné nadechnutí, čistá láska, nežná péče a znovuzrození. Nejčastější slova, slovní spojení a pojmenování prožitků. Už před všemi opatřeními ke mě začaly přicházet těhotné ženy. Chystám pro vás článek o účincích Watsu pro nastávající maminky, protože ten efekt pro tělo i uvolnění mysli a navázání silnějšího kontaktu s miminkem je prostě dechberoucí. Při péči o nastávající maminky čerpám i z výcviku na dulu, který je mi zdrojem pro specifickou péči, přípravu k porodu a naladění na celý proces, který čeká maminku i miminko.

Do své vodní péče jsem také zapojila vodní masáž a relaxaci na speciálně upraveném polštáři. Vodní masáž je skvělým přípravným krokem ke komplexní vodní terapii, pokud se zrovna necítíte na to, aby jste mi hupli rovnou ro náruče. Úplně chápu, že tak blízký fyzický kontakt pro vás nemusí být na poprvé to pravé ořechové, takže pokud máte chuť okusit péči ve vodě a přitom si udržet větší osobní prostor, můžeme začít tímto ošetřením. Pomůcky, které při ní využijeme vám zajistí naprostý komfort, možnost uvolnění a užití si volného plutí na hladině během jemné masáže celého těla. Bohužel zatím nemám žádné fotografie, kterými bych vám mohla přiblížit víc.

Pokud máte chuť zůstat více v kontaktu na sociálních sítích, tak se můžeme setkat ve facebookové skupině. Ráda bych specifikovala a ujasnila, čemu se bude věnovat a tak z původního názvu „Zachraň sám sebe“ měním název na Watsu – živá voda, který nese v sobě všechno, čím voda a péče ve vodě je. Přidejte se i do soukromé skupiny pod touto stránkou, kam budud primárně sdílet volné termíny pro Watsu a další možnosti se setkat.

 

Přeji vám krásné plynoucí dny

 

M.

Učím druhé rozpoznat napětí, vyčerpání a vyhoření v jejich tělech i duších. Mou vášní jsou techniky pro uvolnění těla i mysli, individuálně se specializuji na vodní terapie. Díky mé osmileté praxi na tísňové lince záchranné služby mám osobní zkušenost s kompenzací vysokého a nárazového stresu, vyčerpání a se všemi fázemi syndromu vyhoření. Mojí cestu sem si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.