Příliš moc, příliš brzy, příliš rychle.. Jak voda pomáhá uvolňovat psychické trauma

Téma traumatu, jeho vlivu na tělo a uvolňování mě zaujalo a věnuji se mu víc a víc do hloubky. Cítím, že má smysl otevírat tabu a témata, která jsou stále trochu „vošajslich“ a radši se někdy dělá, že nejsou.

 

Jako vy se mnou vstupujete do vody, dovolujete mi vnímat vaše tělo a to, co nesete.. Tak já chci být otevřená, upřímná a pravdivá k vám.

 

Trauma vzniká jako prožitek, situace , která je pro nás „příliš moc, příliš brzy a nebo příliš rychle“. Na celý proces jsme sami, odehrává se takovým způsobem, že nejsme schopni ho sdílet, pojmenovat nebo nemáme komu to celé říct. Tak to uzavřeme v sobě, aby jsme to přežili a mohli jít dál. O tomhle všem vám víc povím v nové epizodě podcastu Na vlně tady >>>

Přeji příjemný poslech, klidné dny a opatrujte se.

Učím druhé rozpoznat napětí, vyčerpání a vyhoření v jejich tělech i duších. Mou vášní jsou techniky pro uvolnění těla i mysli, individuálně se specializuji na vodní terapie. Díky mé osmileté praxi na tísňové lince záchranné služby mám osobní zkušenost s kompenzací vysokého a nárazového stresu, vyčerpání a se všemi fázemi syndromu vyhoření. Mojí cestu sem si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • E-book zdarma. ZÁCHRANNÁ BRZDA, Jak poznat syndrom vyhoření a jak se sebou pracovat
  • Zadejte níže své jméno a e-mail.

  • RELAXAČNÍ BALÍČEK ZDARMA – HLASOVÝ PRŮVODCE K UVOLNĚNÍ TĚLA, SRDCE A MYSLI
  • Pro zaslání relaxačního balíčku - hlasového průvodce k uvolnění těla, srdce a mysli zadejte svoje jméno a adresu níže.

  • Instagram
  • Setkáme se na Facebooku