Podcast Na vlně, Watsu a vodní terapie

Po delší pomlce, zavřených bazénech a izolaci se pomalu vracím do vody. Nevím na jak dlouho, jak dlouho situace dovolí se setkat ve vodě. Možná právě díky té přestávce je vášeň pro vodu ještě větší než před tím. Už se stala vnitřním voláním. Takže zpátky k vyprávění o vodě.

Pomalu se formuje i téma dalšího podcastu, který jsem nechala trochu usnout s veškerou větší aktivitou. V mém životě proběhla velká změna, která si žádala pozornost a mojí plnou přítomnost. Poprvé v životě jsem se stěhovala do svého domova, do prostoru, který mě a mého přítele zavolal a kde se formuje mnoho možností tvořit, které s vámi budeme sdílet později.

Pojďme si povídat o Watsu tady >>>

Watsu je pro mnoho lidí neznámý pojem. Vlastně i vodní terapie jsou takovým otazníkem. Co si pod tím představit? K čemu je takové ošetření dobré?

Watsu mi otevřelo vnímání světa, těla a života v plynutí a otevřelo mi prostředí, kde můžu naplno sdílet svůj dar láskyplného doteku. Mnoho lidí, kteří se přišli odevzdat do náruče vody mluví o laskavé, nežné a mateřské náruči, ztracení se v čase a nalezení svého domova ve svém těle.

Watsu uvolňuje tělo  i mysl. Podporuje vnímání osobního individuálního rytmu, vln nádechu a výdechu, pohybu a spočinutí.

Přeji příjemný poslech.

Kde najdete kolegy, kteří se Watsu věnují?

http://www.aquahealing.cz/

https://www.watsu-czech.cz/

https://watsu4health.cz/

http://www.watsu-brno.cz/

https://janamasaze.cz/

Ať máte krásné dny..

 

Učím druhé rozpoznat napětí, vyčerpání a vyhoření v jejich tělech i duších. Mou vášní jsou techniky pro uvolnění těla i mysli, individuálně se specializuji na vodní terapie. Díky mé osmileté praxi na tísňové lince záchranné služby mám osobní zkušenost s kompenzací vysokého a nárazového stresu, vyčerpání a se všemi fázemi syndromu vyhoření. Mojí cestu sem si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.