Podcast na vlně – Vodní deník

Návrat k povídání pro vás. Téměř po roce.. mezi posledním dílem a tímto čerstvým bylo potřeba naplno být a žít. Teď zase voda zavolala, abych o ní vyprávěla. O tom, jak jí vnímám, jak skrze ní vnímám vás.

Jedna z nejčastějších otázek je, jak můžu tak dlouho vydržet ve vodě a jestli mě to nevyčerpává. Watsu je kouzelné v tom, že když vodě dovolíte, tak udělá obrovský kus práce za vás. Zároveň není vůbec jednoduché odevzdat sebe i příchozího člověka vodě. Ono samotné odevzdání sebe vodě, jejímu plynutí a uvolňování vám může otevřít mnoho skrytých, stažených a sevřených míst v těle, která chrání a drží prožitky, emoce, na které nebyl čas je doprožít a zpracovat. Jak vodu vnímám já ? Co způsobuje intenzivní spojení s tímto živlem v mém životě? Proč je pro mě tak důležité prostředí, soukromí a bezpečný prostor, ve kterém se setkáváme?

O tomhle všem vám budu vyprávět v první části Vodního deníku tady >>>

Přeji příjemný poslech.

Monika

Učím druhé rozpoznat napětí, vyčerpání a vyhoření v jejich tělech i duších. Mou vášní jsou techniky pro uvolnění těla i mysli, individuálně se specializuji na vodní terapie. Díky mé osmileté praxi na tísňové lince záchranné služby mám osobní zkušenost s kompenzací vysokého a nárazového stresu, vyčerpání a se všemi fázemi syndromu vyhoření. Mojí cestu sem si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.