Podcast Na vlně, První setkání – Epizoda 1.

Dlouho kolem mě kroužila chuť vytvořit podcast. Nebyla jsem si jistá, jestli to zvládnu vůbec nahrát a jak to provést technicky a po několika pokusech je tady. Můj podcast Na vlně.

Prostor a sdílení o velké lásce k vodě, o těle, které pro mě bylo zátěží a je velkým zdrojem inspirace a o tom, jak se změnil můj pohled na život během osmi let ve zdravotnictví, u záchranné služby.

Vím, že to není dokonalé, tak omluvte chyby v projevu i zvuk, který by mohl být na lepší úrovni. Můžu vám zaručit společně strávený čas, který tvořím srdcem. Zcela otevřeně, bez masek a kliček kolem.

V tomto prvním díle vám představím odkud pramení moje zkušenosti a co zásadního formuje moje vnímání světa a reality..

 

Vítejte Na vlně naskočte na ní zde >>>

 

Budu vděčná za vaší zpětnou vazbu, cokoliv, coby vás zajímalo, případně další témata, kterým se můžeme věnovat. Pokud se vám bude podcast líbit, pošlete ho dál..

 

Mějte krásné dny

 

Monika

Učím druhé rozpoznat napětí, vyčerpání a vyhoření v jejich tělech i duších. Mou vášní jsou techniky pro uvolnění těla i mysli, individuálně se specializuji na vodní terapie. Díky mé osmileté praxi na tísňové lince záchranné služby mám osobní zkušenost s kompenzací vysokého a nárazového stresu, vyčerpání a se všemi fázemi syndromu vyhoření. Mojí cestu sem si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.