Podcast na vlně – Příběhy vody, o Watsu v těhotenství s Anet Kostrabovou

S radostí s vámi sdílím první rozhovor a povídání o Watsu. Sešly jsme se s Anet Kostrabovou mnohokrát ve vodě a poslední péči jsme věnovaly cíleně přípravě k porodu, který se každým dnem chystá.

Za sebe musím říct, že je někdy velice náročné najít správná slova pro všechny ty pocity, prožitky v těle během těhotenství a navíc pokud se ještě uvolňujete ve vodní náruči, otevírá se další svět a prostor k objevování. Naším záměrem bylo vám autenticky přiblížit pocity, vjemy, které z těla vychází během ošetření ve vodě.

Atmosféra plynutí, kterou se nám podařilo zachytit i v uvolněném a nenuceném povídání je velice laskavá a něžná. Moc si vážím otevřenosti, se kterou Anet sdílela svoje prožitky.

Nebudu vás déle zahlcovat slovy, pusťte si nás do uší tady >>>

Přeji příjemný poslech

Učím druhé rozpoznat napětí, vyčerpání a vyhoření v jejich tělech i duších. Mou vášní jsou techniky pro uvolnění těla i mysli, individuálně se specializuji na vodní terapie. Díky mé osmileté praxi na tísňové lince záchranné služby mám osobní zkušenost s kompenzací vysokého a nárazového stresu, vyčerpání a se všemi fázemi syndromu vyhoření. Mojí cestu sem si přečtěte zde >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.